Leslie Kirchhoff

Fotografka, artystka, DJ-ka, pochodzi z Wisconsin, mieszka w Nowym Jorku, pracowała dla magazynów takich jak „Vogue”, „Teen Vogue”, „Elle” oraz marek Michael Kors, Stella McCartney i Sally

Talerz krewetek, święty Mikołaj, Most Brookliński. Instagram Leslie jest ekstrawagancko eklektyczny, przypomina prywatne profile przyjaciół. Spodoba się od razu, choć nie zdobył jeszcze ogromnej rzeszy fanów. Ale mówi kobiecym głosem, dokumentując detale, które umykają mniej uważnym obserwatorom. Odpowiednio podrasowany amatorski sznyt sprawił, że dziewczyna z Wisconsin trafiła do „Vogue’a”. – „Robię zdjęcia, bo chcę, żeby inni też mogli zobaczyć piękne rzeczy, które ja dostrzegam, a oni mogli przeoczyć” – mówi Leslie.

Konto na Instagramie założyła, gdy przeprowadzała się z Paryża do Nowego Jorku, zaczynając nowy rozdział w życiu. Dziś Instagram to jej narzędzie pracy, element portfolio, które oglądają klienci i fotoedytorzy. Ostatnio znalazła ją przez Instagrama agencja kreatywna obsługująca sieć hoteli Hyatt. Chcieli, żeby ich kampania klimatem przypominała bezpretensjonalne, dziewczęce, zrobione jakby od niechcenia zdjęcia Leslie. – „Postuję kilka razy dziennie, lubię emoji – flagi, pączki, zachody słońca, ale nie jestem fanką hasztagów, bo ograniczają” – tłumaczy mi Leslie. Chcesz robić zdjęcia takie jak Leslie? Patrz na ludzi, miasta i zwierzęta z jednakową czułością.